Український форум
інтернет-діячів
25 травня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>7000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів
16/05
2017

K.Fund презентує на iForum українське видання бестселера «IT-цунамі: як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету»

Спеціально до iForum 2017 фонд Василя Хмельницького K.Fund випускає українською мовою бестселер Стіва Кейса (Steve Case) The Third Wave: an Entrepreneur's Vision Of The Future. Книжку можна буде придбати під час форуму, а вже на початку червня вона з’явиться в крамницях.

Фонд Василя Хмельницького K.Fund представить нове видання 25 травня в рамках iForum. Автор книжки, засновник компанії America Online (AOL), що стала символом епохи зародження інтернету, дає в ній детальну інструкцію з виживання стартапів у світі, який вже найближчим часом накриє справжнє «IT-цунамі».

«Попереду нас чекає значно ширша концепція – «інтернет усього». Підприємці цього періоду кидатимуть виклик наймогутнішим галузям промисловості світу, галузям, які найсуттєвіше впливають на наші життя. Вони докорінно змінять нашу систему охорони здоров’я та перезавантажать заклади системи освіти. Вони створять продукти і служби, які зроблять їжу безпечнішою, а дорогу на роботу простішою», – пише автор у передмові до книжки.

Стів Кейс – піонер інтернету, один з тих, хто зробив мережу частиною повсякденного життя. В дев’яності роки його компанія AOL була ледь не найуспішнішим бізнесом світу. Коли Стів заснував її у 1985-му, ніхто не вірив у можливості інтернету, а підприємці галузі терпіли невдачу за невдачею. Ті, хто зважився продовжувати, були справжніми інноваторами.

Стів Кейс називає той період Першою хвилею інтернету. Друга хвиля, що почалася разом із XXI століттям, подарувала світові Google, Facebook та Amazon. Але час неймовірних стартапів, збудованих у гаражах, стрімко минає. На зміну Другій приходить Третя хвиля – справжнє інтернет-цунамі, що переверне світ із ніг на голову.

Цю хвилю витримає тільки той бізнес, що матиме знання, гнучкість та вміння працювати в партнерстві. В книжці «IT-цунамі» Стів Кейс дає детальну інструкцію з виживання для підприємців. І він знає, про що говорить. Адже ера, на порозі якої ми стоїмо, така ж велична й так само невизначена, як це було тоді, коли інтернет тільки-но народився.

Книжку видано в рамках проекту K.Fund Books.

+ ДОПОВІДЬ
iForum-2019