Український форум
інтернет-діячів
25 травня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>7000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів

25 травня 2017 року в Києві в дев'ятий раз відбудеться iForum - найбільша офлайн-конференція в Україні.

Український форум інтернет-діячів є громадським рухом, створеним групою ентузіастів. Він присвячений проблемам розвитку Інтернету й охоплює весь спектр пов'язаних з ним питань. Спочатку ідея iForum була в тому, щоб зібрати всіх інтернетчиків країни в одному місці на чашечку смачної кави. Тоді, в 2009 році, ця ідея виявилася настільки актуальною, що на зустріч прийшло більше 1000 чоловік. А в 2011 кількість учасників - 3743 осіб - виявилася рекордною для профільних офлайн-заходів Уанету, в результаті чого iForum був визнаний Національним реєстром рекордів найбільшою конференцією в Україні. У 2016 році кількість учасників iForum знову перевищила цю цифру - на захід зібралося 7016 чоловік.

У 2013 році iForum відвідало понад 7 000 учасників з України, близького та далекого зарубіжжя. На конференції розмістили свої стенди понад 50 найбільших українських і світових інтернет-компаній, а також була представлена ​​велика кількість вітчизняних стартапів.

У 2014 і 2015 роках ми зробили неймовірну, на наш погляд, річ: нам не просто вдалося провести iForum в такий складний для країни час, але і зібрати на нього більше 5000 учасників. Ми щиро вдячні всім, хто взяв участь в цьому божевіллі (в хорошому сенсі цього слова), і будемо раді знову зустрітися цього року.

Адже саме тут ви зможете почути багато корисної інформації, познайомитися з новими людьми або випити каву зі старими друзями.

Формат заходу

Формат iForum передбачає не тільки конференцію зі звичними доповідями, а й виставкову зону, різноманітні активності, незмінне живе спілкування учасників і традиційно смачну каву.

Цього року конференція включатиме 5 основних потоків з величезними залами і додатковий потік, який об’єднає всі супутні заходи, що проходять в невеликих конференц-залах одночасно з основними. Крім того, у виставковій зоні, яку цьогоріч ми значно розширили, будуть представлені стенди різноманітних компаній IT-галузі (якщо ви хочете розмістити стенд своєї компанії, зв’яжіться з Катериною Царегородцевою).

Наші учасники отримують можливість вибирати найцікавіші для себе доповіді з будь-якого потоку і необмежено пересуватися по всій території iForum.

Як завжди, у нас не буде жодної проплаченої доповіді - вся програма формується Оргкомітетом, виходячи з актуальності і потрібності інформації для учасників заходу.

Ми очікуємо побачити на форумі як керівників інтернет-організацій, так і технічних фахівців. І кожен з них повинен отримати максимально цінну саме для нього інформацію.

Інтернет-бізнес / Стартапи

Інтернет-бізнес

У цьому напрямі ми хочемо дати базу для власників і менеджерів компаній із Digital-каналу для їхніх брендів і бізнесів.

Напрям займається загальними трендами ведення бізнесу в Інтернет, Мобільного бізнесу, Big Data, Систем самообслуговування (месенджерів), а також сектора Інтернет речей.

Будуть розглянуті доповіді на теми:

 • Нові тренди в Digital-світі
 • Мобільні тренди та Інтернет
 • Big Data та інші сектори, пов'язані зі збором й аналізом даних
 • Internet of Things, пристрої та їхня комунікація
 • Юридичні та правові питання, пов'язані з Digital-стратегією компаній

Стартапи

Тема: «Будь глобальним або помри!».

Напрям «Стартапи», як і минулого року, буде складатися з 20-хвилинних доповідей, кожна — про актуальні для підприємців питання. Будемо говорити на такі теми:

 • Пошук українськими стартапами виходів на ринки Європи і США, кращі практики
 • Локальні інвестиції: міфи та реальність
 • Стратегії виходу на ринок
 • Використання іноземної інфраструктури підтримки стартапів (гранти, акселератори, інкубатори, корпоративні програми)
 • Успішні приклади
 • Що можна зробити без зовнішнього фінансування. Бутстреппінг на прикладах

Керівник напряму «Інтернет-бізнес»

+38 067 117-10-07

Керівник напряму «Стартапи»

+38 093 926-68-77

Реклама і просування

Для багатьох бізнесів інтернет вже став ключовим каналом комунікацій і джерелом нових клієнтів. Digital-маркетинг стає сильніше, складніше та цікавіше. Він з кожним роком все тісніше переплітається з іншими функціями і процесами в компаніях. На iForum 2017 ми розберемо, які виклики і можливості дають сучасні інструменти онлайн-просування, як їх правильно застосовувати для отримання максимального ефекту в вашому бізнесі.

Питання та інструменти, які ми розглянемо:

 • Місце і завдання онлайн-комунікацій в сучасному маркетинг-міксі. Формування ефективної digital-стратегії.
 • Управління клієнтським досвідом: рекламні комунікації, сайт і UX, продажі та сервіс, зворотний зв'язок.
 • Data-driven маркетинг. Push і pull комунікації на основі призначених для користувача даних.
 • Мобільний маркетинг.
 • Programmatic і RTB.
 • Відео реклама в інтернеті.
 • Контент-маркетинг і дистрибуція контенту.
 • Email-маркетинг.
 • Веб-аналітика та бізнес-аналітика.
 • Багатоканальний маркетинг в Україні.

Керівник напряму «Реклама і просування»

+38 050 411-77-07

Інтернет-технології

Традиційно, на потоці Інтернет-технологій ми будемо обговорювати останні тенденції в галузі розробки софту, зберігання даних, розвитку додатків та всього, що так чи інакше пов'язане з технологічною складовою IT-проектів.

Основні теми доповідей:

 • Системи штучного інтелекту - які рішення доступні на ринку вже зараз
 • DevOps практики
 • Останні тенденції в web-розробці
 • Новини з "хмар"

Керівник напряму «Інтернет-технології»

+38 067 465-61-47

Освітні технології майбутнього / Інновації

Освітні технології майбутнього

Криза освіти присутня не тільки в Україні, але й в усьому світі. Попри активні спроби впровадження нових змін та технологій в цю галузь, майже неможливо сказати, яка саме освітня модель стане домінувати в майбутньому. На потоці «Освітні технології майбутнього» будемо говорити про новітні підходити у вимірах персональної та колективної освіти, еволюції освітніх організацій та інституцій.

Інновації

Останнім часом таємниче поняття "Інновації" не тільки щільно закріпилося в побуті, але і по праву стало вважатися чи не єдиним ключем до успіху в нашому мінливому світі. Від літаючих таксі, генетики, віртуальної реальності та штучного інтелекту - до повальної "уберізаціі" і гейміфікації цілих сфер економіки, інноваційні прориви в корені змінюють всі правила гри. При цьому будь-які спроби утримати статус-кво все частіше призводять до гучних банкрутств, одночасно відкриваючи дорогу до успіху новому поколінню підприємців.

 • Але що ж, насправді, мається на увазі під "інноваціями"?
 • Яким чином технології змінюють світ вже сьогодні?
 • Як і коли інноваційні прориви вплинуть на ваш бізнес?
 • Як перетворити існуючі загрози в переваги?
 • Яким буде світ через 5, 10 і 20 років?

В рамках потоку "Інновації" ви отримаєте вичерпні відповіді на ці та багато інших питань. Програма потоку спрямована на детальне вивчення актуальних світових трендів і новинок за трьома основними напрямками - технології, бізнес-моделі і суспільство.

Керівник напряму «Освіта в інформаційну добу»

+38 068 363-45-11

Керівник напряму «Інновації»

+38 063 519-37-85

Англомовна секція / Відеоблоги та Кіберспорт

The English section «How to fill the Gap»

There are 3 main reasons why it is hard for Ukrainian startups to enter global markets:

 • Lack of experience in building a global company
 • Lack of access to the international experts' networking
 • Limited financial resources

These problems have been already solved by most European and US startups. So we invited speakers from abroad, who can share their experience and describe how to implement international expertize in startups.

This Stream will consist of 20- and 40-minute reports and we will discuss how to build a global company from the beginning. All the reports will be in English.

Відеоблоги та Кіберспорт

Ми сформували дві секції, присвячені тренду, що активно зростає та «сусідньому» із ним: «Використання відеоконтенту стартапами» і «Кіберспорт».

Одним з нових способів споживання контенту є перегляд відео. Вже є деякі ніші, в яких цей спосіб є основним (наприклад, робота на дитячу та підліткову аудиторію) і проекти, в яких відеоконтент залучає левову часткуаудиторії (наприклад, при виході на Kickstarter). Ці два основних способи використання відео, як каналу комунікації ми і будемо розглядати.

Кіберспорт зараз є одним з найбільш швидкозростаючих ринків у світі. Україна помітна на карті як гравців і команд, так і успішних комерційних проектів. В цій секції ми розглянемо приклади успішних бізнесів і обговоримо тренди, слідуючи яким можна побудувати успішну компанію в найближчі 3-5 років.

Керівник напряму

+38 093 926-68-77
Англомовна секція
Відеоблоги та Кіберспорт

CRM & Лояльність: Як утримати клієнта? / Щоб почати — натисніть «Грати»

CRM & Лояльність: Як утримати клієнта?

Маркетологи впевнені, що існуючі лояльні клієнти приносять бізнесу до 80% прибутку. Як правильно пестити й опікати існуючих клієнтів, які "плюшки" їм надавати та як утримувати - про це поговоримо на нашому потоці.

Основні теми: як підібрати правильні системи обліку відносин з клієнтами (CRM); як зробити так, щоб клієнт був ваш назавжди.

Щоб почати — натисніть «Грати»

Відеоігри вже багато років перебувають на вістрі декількох великих індустрій - індустрії розваг, індустрії технологій та онлайн-індустрії. В ігри грають всі - навіть ті, хто не вважає себе «геймером». Що ж таке відеоігри, в чому особливості та секрети цього бізнесу, як відеоігри можуть бути корисні саме у вашій роботі - про все це розкажуть творці легендарної World of Tanks, представники компанії Wargaming.

Впевнені, ця компанія не потребує додаткових описів, так само, як їхній досвід та експертиза. На iForum-2017 Wargaming організовує окремий напрям "Щоб почати - натисніть «Грати»", на якому виступатимуть представники декількох підрозділів компанії.

Керівник напряму «CRM & Лояльність: Як утримати клієнта?»

+38 050 334-23-48

Керівник напряму «Щоб почати — натисніть "Грати"»

+38-067-315-41-52

Виставкова зона «Місто майбутнього» / Виставка iForum-2017

Місто Майбутнього

Кожен із нас мріє жити в зручному й сучасному місті, в якому всі рутинні процеси автоматизовані, складні системи тісно пов'язані одна з одною, а використання публічних сервісів зрозуміле навіть дітям. Це є основою концепції Smart City, яка успішно застосовується в багатьох містах у всьому світі.

Цього року в межах Українського форуму інтернет-діячів iForum-2017 ми вирішили побудувати величезний прототип Міста Майбутнього – тематичну виставкову зону розміром 450 кв м, у якій кожен відвідувач iForum зможе стати мешканцем Розумного Міста.

У Місті Майбутнього розташуються стенди компаній, які виробляють товари у сферах робототехніки, доповненої й віртуальної реальності, розумних будинків й інтернету речей, цифрового виробництва, поновлюваних джерел енергії, телекомунікацій, а також збору та обробки даних.

Ви зможете на власні очі побачити сучасні технологічні продукти, поспілкуватися з їхніми творцями і знайти безліч нових друзів і партнерів.

Виставка iForum-2017:

Крім залів з доповідями на iForum передбачена велика площа для виставкової зони. У минулому році в ній було представлено понад 70 стендів компаній IT-галузі. В цьому році ми розширили виставкову площу, щоб вмістити всіх бажаючих. Наші учасники, а в цьому році їх буде понад 7000 чоловік, вільно переміщаються між залами, обирають найбільш цікаві доповіді та, роблячи перерви на каву та відпочинок, відвідують виставкові стенди представлених компаній. Найцікавіші й оригінальніші стенди збирають навколо себе натовп людей, які готові залишити вам свої візитівки або вислухати вашу рекламну пропозицію.

Ви можете надіслати нам запит на схему виставки та вартість розміщення стенду і вибрати один з варіантів розміщення, в залежності від того, скільки місця вам необхідно для презентації компанії. У запиті також слід вказати, претендуєте ви на обладнану площу або порожній простір, на якому розміститься ваша конструкція.

Виставкова зона «Місто майбутнього»

+48 515-384-699
 
+ ДОПОВІДЬ
iForum-2019