Український форум
інтернет-діячів
25 травня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>7000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів
Дмитро Бірюков
HackerSpace
Виконавчий керівник
+48 515-384-699


Свій шлях у сфері сучасних технологій Дмитро почав у 2011 році з посади «Помічник системного адміністратора» в компанії INSTEL, яка займається проектуванням і впровадженням систем Розумний Дім. За півтора року роботи Дмитро розвинув свої навички і на виході мав посаду «Інженер з мереж і систем автоматизації».

Використовуючи досвід проектування інтерфейсів і розуміння того, як працює бізнес, у 2012-2013 році Дмитро займався розробкою веб-сайтів і маркетингом. Але у 2013 році він вирішив змінити сферу діяльності і став адміністратором коворкінгу «VOOMY Coworking beta» в рамках «VOOMY IT Park». Саме там Дмитро координував першу в Харкові програму інкубації стартапів і проводив міжнародний курс «Мас Старт 2013». Після успішного старту коворкінгу Дмитро задумався про старт власного проекту.

Улітку 2013 року Дмитро зрозумів, що в Харкові не існує місця, в якому розробники та інженери апаратного забезпечення (HardWare) могли б працювати над власними проектами. Тому Дмитро вирішив створити хакерспейс KHackerSpace, або співтовариство людей, які люблять вивчати складні електронні системи, покращувати їх і будувати нові. Для цього була створена спільна технологічна лабораторія, у якій за два роки народилося безліч 3D-принтерів, роботів та інших цікавих пристроїв. Зараз учасники KHAckerSpace, використовуючи свій практичний досвід, займаються проектами у сфері технологічної освіти дітей та молоді.

Після переїзду до Києва Дмитро спільно з Яною Юхименко, Федором Бойцовим і Станіславом Джеріховим заснували організацію aDDDitive, місія якої полягає в підтримці й розвитку технологічної екосистеми України.

В aDDDItive Дмитро координує безліч проектів найрізноманітнішого характеру, від хакатонів до курсів із 3D-друку. Також Дмитро пише статті про технології та їхній розвиток, виступає з лекціями по всій Україні і розробляє нові освітні проекти.

Паралельно з організацією подій, виступами і подорожами по Україні та Європі Станіслав і Дмитро запустили виробничу лабораторію aDDDlab, яка допомагає підприємцям і розробникам створювати прототипи. Від роботів до персонажів мультфільмів.

Хобі Дмитра – подорожі і знайомства з цікавими людьми.

+ ДОПОВІДЬ
iForum-2019