Український форум
інтернет-діячів
25 травня
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
>7000
відвідувачів
>100
доповідачів
5
напрямів
Станіслав Джеріхов
aDDDlab
Технічний керівник
+38 063 868-19-35


У 2009 році Станіслав закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривід».

Після університету працював у НДІ «Автоматгірмаш імені В.А. Антипова», де за 5 років пройшов шлях від інженера-конструктора до головного конструктора проекту. У НДІ Станіслав займався розробкою і впровадженням систем управління шахтним обладнанням.

Паралельно з роботою в інституті Станіслав займався власними проектами, пов'язаними з розробкою електроніки. Завдяки своєму хобі він потрапив у першу в Україні лабораторію персонального цифрового виробництва IZOLAB, яка відкрилася в Донецьку у 2012 році в рамках «Платформи культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ». Із 2014 року Станіслав став адміністратором лабораторії. Після захоплення «ІЗОЛЯЦІЇ» у червні 2014 лабораторія разом з фондом евакуювалася до Києва.

Після перезапуску оновленого IZOLAB-у Станіслав разом з Дмитром Бірюковим, Яною Юхименко і Федором Бойцовим заснували організацію aDDDitive, місія якої полягає в підтримці та розвитку технологічної екосистеми України.

За рік у рамках aDDDitve було реалізовано більше 10 великих проектів, які розвивають технологічний потенціал України. Серед них можна виділити конференцію з адитивних технологій (3D друку), aDDDitive meetUp, експозону Smart City Area на iForum-2015 і міні-конференцію HardWareLab на Odessa Innovation Week.

Паралельно з організацією подій, виступами і подорожами по Україні та Європі, Станіслав і Дмитро запустили виробничу лабораторію aDDDlab, яка допомагає підприємцям і розробникам створювати прототипи. Від роботів до персонажів мультфільмів.

Крім сучасних технологій Станіслав захоплюється скелелазанням, їздою на гірському велосипеді, спортивним орієнтуванням і мультиперегонами.

+ ДОПОВІДЬ
iForum-2019